LV | RU
Facebook Twitter
Jaunumi | Stundu saraksts | Galerija
 
Par Studiju | Kontakti | Video

«Karavāna» - VIII Starptautiskais Austrumu deju Festivāls

Eksotisko deju teātris „Karinedance”

piedāvā:

 

«Karavāna» - VIII Starptautiskais austrumu deju festivāls

Latvija 2011. gads

9. -10. jūlijs

 

Jau astoto gadu pēc kārtas eksotisko deju teātris „Karinedance” organizē vienu no visspilgtākajiem vasaras svētkiem Latvijā – Starptautisko austrumu deju festivālu „Karavāna”.

Festivāla organizatori – eksotisko deju teātris „Karinedance” ir zināms ne tikai Latvijā, uzstājoties uz Latvijas labākajām skatuvēm, bet arī tālu aiz tās robežām, dodoties uz viesizrādēm Eiropā.

Starptautiskais austrumu deju festivāls „Karavāna” – tas ir sava veida atskaites punkts Latvijas eksotisko deju studiju darbībā. Festivāls ne tikai apvieno labākos deju kolektīvus lielā atskaites koncertā, bet arī dod lielisku iespēju iepazīties ar pasaules mēroga zvaigžņu profesionālo darbību, kā arī uzzināt pēdējās tendences šajā sfērā.

Kā jau tas ir pieņemts, festivāla viesus sagaida piesātināta programma – koncerti, šovi, konkursi, meistarklases, ko piedāvā Latvijas un ārvalstu zvaigznes, austrumu tirgus.

 

„Karavāna” – tie ir spilgti svētki visai ģimenei! Tās ir neaizmirstamas šovprogrammas un koncerti visiem dejas un skaistuma cienītājiem! Tā ir profesionālās izaugsmes iespēja un pieredzes apmaiņa izpildītājiem un šī žanra horeogrāfiem! Mūsu festivāls dod iespēju deju studijām un kolektīviem pasniegt sevi plašākai publikai! Festivāls dod saviem dalībniekiem plašas reklāmas iespējas, kā arī iegūt profesionālus starptautiskus kontaktus!

 „Karavāna” 2011. priecēs savus viesus ar piesātinātu un interesantu programmu! Gadu no gada mēs cenšamies vedot mūsu kopīgos svētkus arvien interesantākus, radošākus, piepildītus un ērtus mūsu viesiem!

 

 

Programma:

 

 

v  9. jūlijā 10:00-23:00 – Deju MARATONS – atklātais koncerts pašā Jūrmalas sirdī – Jomas ielā!

 

Grandiozi deju svētki visas dienas garumā! Lielisks koncerts uz atvērtās skatuves, viegla kūrorta atmosfēra, austrumu tirgus, kafejnīca, tējnīca un kaljāna bārs zem atklātās debess. Vienreizēja ģimenes atpūtas iespēja! Kā vienmēr festivāla viesus un dalībniekus gaida neaizmirstams austrumu tirgus! Garšvielu un austrumu saldumu aromāts, turku un ēģiptiešu tērpi un aksesuāri, kā iesācējiem tā arī profesionālām dejotājām, indiešu zīds un smaržvielas, ēģiptiešu eļļas, pusdārgakmeņi un rotas, Vidusāzijas virtuve, suvenīri, kā arī daudz un dažādi pārsteigumi – Austrumu fotosalons, noslēpumainā zīlniece no Austrumiem, Body – Art studija, radošā kaligrāfijas darbnīca un daudz kas cits Jūs gaida īstajā un burvīgajā austrumu tirgū Festivāla „Karavāna” laikā. Daudzveidīgas izklaides bērniem un pieaugušajiem!

 

 

 

 

10:00 -18:00 – Amatieru un bērnu kolektīvi

18:00 – 23:00 – Profesionāļi

 

Vakara koncertā (19:00 – 23:00) piedalīsies labākās Baltijas deju studijas! Eksotisko deju teātris „Karinedance” arī rādīs savus labākos un jaunos deju šovus! Vakara koncertā uzstāsies speciālie festivāla viesi: Nadja – horeogrāfs no Zviedrijas, Anna Dribas – Latvijas estrādes zvaigzne. Vakara koncerts ir visinteresantākais un spilgtākais festivāla notikums! Neaizmirstams 4 stundu šovs! Šie svētki neatstās vienaldzīgu pat vispieredzējušāko publiku!

 

 

Uzmanību!! Ieeja - bezmaksas!!!

Jūrmala, Jomas iela 35, Majoru kultūras nama parks

 

  10.jūlijs – Festivāla  zvaigžņu, vadošo austrumu deju horeogrāfu meistarklases!


Aicinām kā amatierus tā arī profesionāļus! Lieliska iespēja iegūt jaunu pieredzi, personīgo un radošo izaugsmi, kā arī profesionālo attīstību. Jūs varēsiet papildināt savu dejošanas bagāžu ar jaunām horeogrāfijām un idejām! Bet kāds varbūt pirmo reizi atklās sev valdzinošo austrumu deju pasauli un ne tikai! Šogad esam sagādājuši speciālu pārsteigumu mūsu viesiem – spāņu dejas meistarklase no populāras estrādes zvaigznes Annas Dribas!

 

 

Nodarbību saraksts:

 

10:00 – 12:00Klasiskā austrumu deja ar diviem lakatiem (Nadja)

12:30 – 14:30Tabla solo (Nadja)

15:00 – 17:00Tangos de Granada (Anna Dribas)

17:30 – 19:30  Persiešu deja (Nadja)

 

Jūrmala, Kļavu iela 29/31, sākumskola “Taurenītis”, aerobikas zāle.

 

Par meistarklasēm:

 

Klasiskā austrumu deja ar diviem lakatiem

 

Ļoti baudāma un efektīga horeogrāfija. Maiga, melodiska, bet emocionāli piesātināta mūzika. Deja klasiska un izsmalcināti eleganta, neskatoties un horeogrāfijas oriģinalitāti un autora drošo pieeju. Dalībniekiem līdzi ir jāņem divi vienādi lakati. Vēlams jau mācēt rīkoties vismaz ar vienu lakatu. Lieliska izvēle kā iesācējiem, tā arī pieredzējušiem dejotājiem.

 

 

 

 

 

 

 

 

Tabla solo (Drum-solo)

 

Kā vienmēr enerģiska un ugunīga horeogrāfija. Dinamiska un oriģināla deja. Piesātināta ar interesantiem autora deju elementiem. Lieliska un baudāma deja skatuvei. Lieliski attīsta ritma izjūtu, palīdz atvērt savu sievišķību un seksualitāti harmoniski mijiedarbojoties bungu ritma skaņām ar dejotājās ķermeni. Meistarklase paredzēta dejotājām ar pieredzi austrumu dejās. 

 

 

Tangos de Granada

 

Tangos – deja, kas ir skatītāju iecienīta Spānijā un arī aiz tās robežām. Granādā šī ir vispopulārāk izpildīta un iecienīta deja. Lieganas un jutekliskas roku kustības kopā ar ritmisko flamenko ritmu neatstās vienaldzīgu pat vispieredzējušāko skatītāju. Ritmiska, baudāma rakstura deja. Meistarklase domāta dejotājiem ar pieredzi. Nepieciešami gari un plati svārki, slēgtas kurpes uz stabila papēža (vēlamas spāņu deju kurpes).

 

 

Persiešu deja

 

Klasiska persiešu deja pie populāras mūzikas. Dzīvīga, ritmiska un dzīvespriecīga deja. Nav sarežģīta, taču ļoti efektīva folkloras horeogrāfija. Nadja kā irāniete persiešu dejas veido ar īpašu jutekliskumu un mīlestību. Lieliska izvēle iesācējiem austrumu dejās. Meistarklase bagātinās arī profesionālu izpildītāju bagāžu. Deja ir piesātināta ar daudzveidīgām kustībām un kombinācijām. Teicami derēs grupu izpildījumam kā arī solo dejai. Vēlams, lai būtu līdzi plati svārki zem ceļa (saules atvērums).

 

 

Par pasniedzējiem:

 

 

Speciālais festivāla viesis – Nadja!

 

Nadja – burvīga dejotāja, kas dzimusi Irānā. Viena no labākajām Raqia Hassan un Mahmoud Reda māceklēm, īpašniece vienai no lielākajām austrumu deju studijām Skandināvijas valstīs. Lieliska dejotāja, profesionāla pasniedzēja un neticami skaista sieviete! Nadjas horeogrāfijas atšķiras ar plašu fantāziju un izsmalcinātu gaumi. Viņas radošajā mākslā organiski savijusies austrumu deja ar džezu un persiešu folkloru. Nadja ir ne tikai plaši pazīstama starptautiskas klases pasniedzēja, bet arī aktīva sabiedriskās dzīves vadītāja, kas organizē austrumu koncertus, festivālus un meistarklases.  

 

 

Anna Dribas.

Populāra Latvijas estrādes dziedātāja, TV realitātes šova O!Kartes Akadēmija dalībniece, daudzu vokālo konkursu un festivālu laureāte. Plaši pazīstama ar savu koncertdarbību kopā ar dziedošo kolektīvu Riči! Spāņu tematika īpaši spilgti izteikta dziedātājas darbībā. Savās koncerttūrēs viņa ne reti uzstājas ne tikai kā dziedātāja, bet arī kā spāņu deju izpildītāja.

Anna Dribas – flamenko pasniedzēja ar savu neatkārtojamo pasniegšanas stilu. Flamenko mākslu Anna apguva Dienvidspānijā, Andalūzijā, tādās pilsētās kā Granada, Jerez de la Frontera, Cadiz, Sevilla. Viņas pasniedzēji bija pazīstamie Ma Carmen Guerrero, Pilar Fajardo, Javier Martos, Raimundo Benitez, Felipe Mato (Sevilla)

 

 

 

 

 

 

Sīkāka informācija un biļešu iegāde:

 

info@karinedance.lv

www.karinedance.lv

Tālr: (371) 26462776

 

info@caravan.lv

www.caravan.lv

Tālr: (371) 26462776

Atpakaļ uz sarakstu

Iepatikās:Facebook Twitter