LV | RU
Facebook Twitter
Jaunumi | Stundu saraksts | Galerija
 
Par Studiju | Kontakti | Video

Eksotisko deju starptautiskais festivāls "Karavāna"

Eksotisko deju teātris „Karinedance”
piedāvā:

«Karavāna» - VII Starptautiskais austrumu deju festivāls
Latvija 2010. gads
16. -18. jūlijs

Jau septīto gadu pēc kārtas eksotisko deju teātris „Karinedance” organizē vienu no visspilgtākajiem vasaras svētkiem Latvijā – Starptautisko austrumu deju festivālu „Karavāna”.
Festivāla organizatori – eksotisko deju teātris „Karinedance” ir zināms ne tikai Latvijā, uzstājoties uz Latvijas labākajām skatuvēm (Dailes teātris, Lielā un Mazā Ģilde, Latvijas Nacionālā opera, koncertzāle „Dzintari” u.c), bet arī tālu aiz tās robežām, dodoties uz viesizrādēm Eiropā.
Starptautiskais austrumu deju festivāls „Karavāna” – tas ir sava veida atskaites punkts Latvijas eksotisko deju studiju darbībā. Festivāls ne tikai apvieno labākos deju kolektīvus lielā atskaites koncertā, bet arī dod lielisku iespēju iepazīties ar pasaules mēroga zvaigžņu profesionālo darbību, kā arī uzzināt pēdējās tendences šajā sfērā.
Kā jau tas ir pieņemts, festivāla viesus sagaida piesātināta programma – koncerti, šovi, konkursi, meistarklases, ko piedāvā Latvijas un ārvalstu zvaigznes, austrumu tirgus.

„Karavāna” – tie ir spilgti svētki visai ģimenei! Tās ir neaizmirstamas šovprogrammas un koncerti visiem dejas un skaistuma cienītājiem! Tā ir profesionālās izaugsmes iespēja un pieredzes apmaiņa izpildītājiem un šī žanra horeogrāfiem! Mūsu festivāls dod iespēju deju studijām un kolektīviem pasniegt sevi plašākai publikai! Festivāls dod saviem dalībniekiem plašas reklāmas iespējas, kā arī iegūt profesionālus starptautiskus kontaktus!
 „Karavāna” 2010. priecēs savus viesus ar piesātinātu un interesantu programmu! Gadu no gada mēs cenšamies vedot mūsu kopīgos svētkus arvien interesantākus, radošākus, piepildītus un ērtus mūsu viesiem!


Programma:


16. jūlijs 19:00 Grandiozais Festivāla atklāšanas koncerts!

Ieeja no plkst. 16:00.
Koncerta zāles foajē darbosies atvērtā skatuve – bērnu deju kolektīvi, festivāla viesi, amatieru grupas un ne tikai, kas priecēs vakara viesus ar savu uzstāšanos! Lieliska iespēja jebkura vecuma un sagatavotības dejotājiem parādīt sevi un prezentēt savu studiju plašākai publikai!

Apmeklētājus neatstās vienaldzīgus austrumu tirgus ar saviem spilgtajiem aromātiem, saldumiem un garšvielām! Lieliska iespēja iegādāties kādu tērpu vai aksesuāru, suvenīru vai rotu piemiņai, austrumu eļļas un daudz ko citu!

Koncerta viesus sagaida konkursi un atrakcijas mūsu vadītāja izpildījumā! Jūs sagaida pārsteigumi – Austrumu fotosalons, noslēpumainā zīlniece, Body-Art studija, kaligrāfijas darbnīca un daudz kas cits! „Karavāna” - tā ir lieliska atpūta visai ģimenei!

19:00  Grandiozais Festivāla atklāšanas koncerts!
Festivāla viskrāsainākā un neaizmirstamākā daļa! Neaizmirstams un pasakains 3 stundu šovs, kurā piedalīsies Baltijas labākie deju kolektīvi, viesi no ārzemēm un speciālā Festivāla viešņa no Maskavas – slavenā Marina Ogaņan! Programmā labākie un jaunākie Eksotisko deju teātra „Karinedance” priekšnesumi! Šis šovs neatstās vienaldzīgu pat vispieredzējušāko publiku!

Biļešu cena: 4-12 Ls
Rīga, k/z VEF, Brīvības Gatve 214
Biļetes visās „Bilešu serviss” kasēs

17. jūlijā 10:00-23:00 – Deju MARATONS – atvērtais koncerts pašā Jūrmalas sirdī – Jomas ielā!

Grandiozi deju svētki visas dienas garumā! Lielisks koncerts uz atvērtās skatuves, viegla kūrorta atmosfēra, austrumu tirgus, kafejnīca, tējnīca un kaljāna bārs zem atklātās debess. Vienreizēja ģimenes atpūtas iespēja! Daudzveidīgas izklaides bērniem un pieaugušajiem!

10:00 -18:00 – Amatieru un bērnu kolektīvi
18:00 – 23:00 - Profesionāļi

Uzmanību!! Ieeja - bezmaksas!!!
Jūrmala, Jomas iela 35, Majoru kultūras nama parks18.jūlijs – Festivāla zvaigžņu un eksotisko deju teātra „Karinedance” vadošo horeogrāfu meistarklases!

Aicinām kā amatierus tā arī profesionāļus! Lieliska iespēja iegūt jaunu pieredzi, personīgo un radošo izaugsmi, kā arī profesionālo attīstību. Jūs varēsiet papildināt savu dejošanas bagāžu ar jaunām horeogrāfijām un idejām! Bet kāds varbūt pirmo reizi atklās sev valdzinošo austrumu deju pasauli un ne tikai!

Uzmanību!!! Jūsu ērtībai un komfortam: uzreiz nodarbības laikā Jūs varēsiet iegādāties Festivāla laikā visu notiekošo meistarklašu video un mūziku!!!

Nodarbību saraksts:

10:00 – 12:00 – Dance on a song (Marina Ogaņan) 25ls
12:30 – 14:30 – Pop-saidi (Alīna Surikova) 17ls
15:00 – 17:00 – Drum-solo (Marina Ogaņan) 25ls
17:30 – 19:30 –speciāls iepazīšanās kurss iesācējiem pa iepazīšanās cenām no vadošajiem eksotisko deju teātra «Karinedance» pasniedzējiem!!! 6 ls!!!
20:00 – 21:00 – Strip Belly Fusion (Karinē Paroņanca) 19ls

Jūrmala, Kļavu iela 29/31, sākumskola “Taurenītis”, aerobikas zāle.


Drum solo (Marina Ogaņan)

Spilgta un ugunīga horeogrāfija! Jūs gaida deja, kas ietver sevī dažādas šimī variācijas un kombinācijas. Meistarklases laikā tiks smalki izklāstītas dejas snieguma īpatnības un izpildījuma raksturs.
Lieliska iespēja papildināt savu dejošanas bagāžu ar pozitīvu, enerģisku un oriģinālu slavenas un profesionālas dejotājas – Marinas Ogaņan - horeogrāfiju!
Dance on a song (Marina Ogaņan)

Ļoti emocionāla, interesanta un oriģināla horeogrāfija, kas tiek veidota konkrētai dziesmas kompozīcijai (ar tulkojumu).
Jūs gaida interesantas deju kustības saites, oriģinālas autora pieejas! Dinamiskums un plastika, īpatnības, kas piemīt dziesmu dejām.
Horeogrāfs padalīsies ar savām īpatnējām pieejām kā nodot savas emocijas ar dejas starpniecību. Deja lieliski derēs konkursa programmai!Strip Belly Fusion (Karinē Paroņanca)

Interesanta, spilgta, dinamiska, piesātināta, mūsdienīga horeogrāfija Show-dance stilā! Drošs stilu un virzienu sajaukums, kas ir tik aktuāli mūsdienu dejā – Stripdance plastika, jutekliskais austrumu burvīgums, saldais Bollywood, Rnb и Hip hop. Tāds kā MTV stila popūrijs! Horeogrāfija atšķiras ar sava autora drošo rokrakstu. Ļoti skatuviska deja! Labs produkts aktīviem dejotājiem! Šis kurss papildinās stripdance plastikas, fitnesa, showdance un austrumu deju pasniedzēju profesionālo bagāžu ar jauniem elementiem.
Jauniņajiem dejā tā ir lieliska iespēja atklāt savas sievišķās būtības, jutekliskuma un seksualitātes dažādās robežas! Iespēja pašīstenoties ar dejas starpniecību!Pop - saidi (Alīna Surikova)
 
Dinamiska, spilgta un ļoti ugunīga deja pie modernas mūzikas. Horeogrāfijā tiek izmantoti folkloras saidi elementi sajaukumā ar moderna un džeza elementiem. Deja ir piesātināta ar pagriezieniem un lēcieniem. Stilu un elementu mix ļaus iegūt jaunu pieredzi šovprogrammu iestudējumā! Jūs sagaida spilgta un enerģiska šova deja, kas lieliski derēs gan kolektīvam, gan solo izpildītājam!


Par pasniedzējiem:


Speciālā Festivāla viešņa – Marina Ogaņan!

Marina Ogaņan – viena no Maskavas zināmākajām profesionālajām arābu deju dejotājām. Katra viņas uzstāšanās, ar grupu vai bez tās, ir neaizmirstam un pasakains šovs, aiz kura slēpjas talants, kreatīvs darbs un liela mīlestība pret deju. Katrs numurs – neaizmirstams, negaidīti skaisti radīts darbs. Viņai deja – tā ir māksla. Marina ir pati savu austrumu tērpu dizainere. Patrīcijas Lumumbas tautu sadraudzības Universitātes arābu un indiešu deju ansambļa „Amaren” vadītāja.


Karinē Paroņanca

Karinē skaitās viena no neparastākajām eksotisko deju izpildītājām Latvijā. Viņa ir Teātra „Karinedance” horeogrāfe, režisors un mākslinieciskais vadītājs. Latvijas Mākslas akadēmijas (monumentālās glezniecības nodaļa) absolvente, aktīvi un radoši darbojas tēlainības jomā! Karinē darbi tiek izstādīti daudzās Eiropas galerijās! Pati viņa sevi uzskata ne tik daudz par dejotāju, bet gan par mākslinieci un skatuves. Viņas dejas atšķiras ar individuālu pieeju, oriģinālām idejām un savu neatkārtojamo izpildījuma stilu. Katrs viņas šovs – tā ir maza luga uz skatuves.Alīna Surikova

Daudzu konkursu laureāte, eksotiski deju teātra „Karinedance” soliste un horeogrāfe. Darbs un piedalīšanās šovos kļuva par viņas profesionālās darbības un pastāvīgās attīstības neatņemamu sastāvdaļu. Viņas deju atšķir klasiskais ēģiptiešu stils, sievišķīgums un emocionalitāte uz skatuves. Savos iestudējumos Alīna cenšas ielikt savu fantāziju, jūtas un sievišķību. Lielākā daļa „Karinedance” austrumu deju ir tieši Alīnas iestudējums.
17.jūlijs – Tējas ceremonijas meistarklase no interneta veikala www.gurman.lv

Speciāls mūsu Festivāla piedāvājums austrumu estētikas cienītājiem!

14:00-15:00 – Brīvā lekcija par tējas ceremonijas gudrībām un noslēpumiem viesiem gribētājiem!
Jūs iegrimsiet senās austrumu pasaules burvīgajā pasaulē, uzzināsiet dažādas skaistas leģendas, kā arī gūsiet noderīgu informāciju par tējas kultu. Lekcijas laikā varēsiet atslābināties un baudīt mierīgu mūziku. Jūs redzēsiet kā strādā meistars, vadot tējas ceremoniju. Darbošanās beigās augstākā labuma tēju degustācija!

Ieeja - brīva!!!
Jūrmala, Jomas iela 35, Majoru kultūras nama parks18:00-20:00 – Tējas ceremonijas meistarklase!
Jums būs lieliska iespēja piedalīties vienā senā tradīcijā! Jūs uzzināsiet noslēpumu par to kā nekļūdīties tējas izvēlē, kā to pareizi pagatavot un kā baudīt šo dzērienu! Mūsu viesi piedalīsies šajā kultā un varēs iejusties Meistara lomā, kā arī nobaudīt labākās ķīniešu tējas! Visi apmeklētāji dabūs par piemiņu tējas ceremonijas meistarklases sertifikātu.

Biļešu cena: 12 Ls
Viesnīca Baltic Beach Hotel, Jūrmala, Majori, Jūras iela 23/25, Kanjāna bārs


Sīkāka informācija un biļešu iegāde:

info@karinedance.lv
www.karinedance.lv
Tālr: (371) 26462776

info@caravan.lv
www.caravan.lv
Tālr: (371) 26462776


Atpakaļ uz sarakstu

Iepatikās:Facebook Twitter