LV | RU
Facebook Twitter
Jaunumi | Stundu saraksts | Galerija
 
Par Studiju | Kontakti | Video

«Karavāna» - VIII Starptautiskais austrumu deju festivāls

Eksotisko deju teātris «Karinedance»

piedāvā:

 

«Karavāna» - IX Starptautiskais austrumu deju festivāls

Latvija 2012.g.

14.-15. jūlijs

 

Jau devīto gadu pēc kārtas eksotisko deju teātris „Karinedance” organizē vienu no visspilgtākajiem vasaras svētkiem Latvijā – Starptautisko austrumu deju festivālu „Karavāna”.

 

Festivāla organizatori – eksotisko deju teātris „Karinedance” ir zināms ne tikai Latvijā, uzstājoties uz Latvijas labākajām skatuvēm, bet arī tālu aiz tās robežām, dodoties uz viesizrādēm Eiropā.

 

Starptautiskais austrumu deju festivāls „Karavāna” – tas ir sava veida atskaites punkts Latvijas eksotisko deju studiju darbībā. Festivāls ne tikai apvieno labākos deju kolektīvus lielā atskaites koncertā, bet arī dod lielisku iespēju iepazīties ar pasaules mēroga zvaigžņu profesionālo darbību, kā arī uzzināt pēdējās tendences šajā sfērā.

 

Kā jau tas ir pieņemts, festivāla viesus sagaida piesātināta programma – koncerti, šovi, konkursi, meistarklases, ko piedāvā Latvijas un ārvalstu zvaigznes, austrumu tirgus.

Šogad organizatori ir sagatavojuši īpašu pārsteigumu saviem viesiem. Ar saviem neatkārtojamiem šoviem un meistarklasēm priecēs vīrietis,  austumu deju pasniedzējs un dejotājs Nasser no Ēģiptes. Nasser dejo jau kopš 7 gadu vecuma. Taču īpašu vietu viņa dzīvē ieņem tieši austrumu dejas. Nasser ir lielisks klasiskās ēģiptiešu vēderdejas pasniedzējs. Kaut pats nereti uzstājas ar spilgtiem dažādu stilu šoviem. Viņš ir mācījies un pasniedzis Kairas kultūras centrā. Dažādu konkursu un festivālu uzvarētājs un laureāts. Slavenās Mrs. Nagwa Fouad māceklis.

 

„Karavāna” – tie ir spilgti svētki visai ģimenei! Tās ir neaizmirstamas šovprogrammas un koncerti visiem dejas un skaistuma cienītājiem! Tā ir profesionālās izaugsmes iespēja un pieredzes apmaiņa izpildītājiem un šī žanra horeogrāfiem! Mūsu festivāls dod iespēju deju studijām un kolektīviem pasniegt sevi plašākai publikai! Festivāls dod saviem dalībniekiem plašas reklāmas iespējas, kā arī iegūt profesionālus starptautiskus kontaktus!

 

 „Karavāna” 2012. priecēs savus viesus ar piesātinātu un interesantu programmu! Gadu no gada mēs cenšamies vedot mūsu kopīgos svētkus arvien interesantākus, radošākus, piepildītus un ērtus mūsu viesiem!

 

Šogad svētkus vadīs populāra televīzijas zvaigzne Vlada Stoļičnaja, kā arī zināmais dažādu pasākumu Vladimirs Azarovs. Gaidiet pārsteigumus, konkursus un dāvanas. Katras stundas labākais kolektīvs saņems dāvanu no kompānijas „Dzintars”. Pasākumu režisēs un strādās ar viesu kolektīviem jau visiem iemīļotais Martins Mahno, studijas „Moda C” mākslinieciskais vadītājs, PBK jauno raidījumu režisors.

 

 

 

 

Programma:

 

 

 

14. jūlijā 10:00-23:00 – Deju MARATONS – atklātais koncerts pašā Jūrmalas sirdī – Jomas ielā!

 

Grandiozi deju svētki visas dienas garumā! Lielisks koncerts uz atvērtās skatuves, viegla kūrorta atmosfēra, austrumu tirgus, kafejnīca, tējnīca un kaljāna bārs zem atklātās debess. Vienreizēja ģimenes atpūtas iespēja! Kā vienmēr festivāla viesus un dalībniekus gaida neaizmirstams austrumu tirgus! Garšvielu un austrumu saldumu aromāts, turku un ēģiptiešu tērpi un aksesuāri, kā iesācējiem tā arī profesionālām dejotājām, indiešu zīds un smaržvielas, ēģiptiešu eļļas, pusdārgakmeņi un rotas, Vidusāzijas virtuve, suvenīri, kā arī daudz un dažādi pārsteigumi – Austrumu fotosalons, noslēpumainā zīlniece no Austrumiem, Body – Art studija, radošā kaligrāfijas darbnīca un daudz kas cits Jūs gaida īstajā un burvīgajā austrumu tirgū Festivāla „Karavāna” laikā. Daudzveidīgas izklaides bērniem un pieaugušajiem!

 

 

 

10:00 -18:00 – Amatieru un bērnu kolektīvi

 

18:00 – 23:00 – Profesionāļi

 

 

 

Vakara koncertā (18:00 – 23:00) piedalīsies labākās Baltijas deju studijas! Eksotisko deju teātris „Karinedance” arī rādīs savus labākos un jaunos deju šovus! Vakara koncertā uzstāsies speciālie festivāla viesi: Nasser – horeogrāfs no Ēģiptes. Vakara koncerts ir visinteresantākais un spilgtākais festivāla notikums! Neaizmirstams 5 stundu šovs! Šie svētki neatstās vienaldzīgu pat vispieredzējušāko publiku!

 

 

 

Uzmanību!! Ieeja - bezmaksas!!!

 

Jūrmala, Jomas iela 35, Majoru kultūras nama parks

 

 

 

 

 

15.jūlijs – Festivāla speciālās zvaigznes meistarklases!

 

 

 

Aicinām kā amatierus tā arī profesionāļus! Lieliska iespēja iegūt jaunu pieredzi, personīgo un radošo izaugsmi, kā arī profesionālo attīstību. Jūs varēsiet papildināt savu dejošanas bagāžu ar jaunām horeogrāfijām un idejām! Bet kāds varbūt pirmo reizi atklās sev valdzinošo austrumu deju pasauli un ne tikai!

 

 

 

Uzmanību!!! Jūsu ērtībai un komfortam: uzreiz meistarklašu laikā Jūs varēsiet iegādāties video un mūziku ar visām festivāla meistarklasēm!!!

 

 

 

Nodarbību saraksts:

 

 

10:00 – 12:00 – klasiskā austrumu horeogrāfija (baladi)

 

12:30 – 14:30 – šaabi ar saidi dejas elementiem

 

15:00 – 17:00 – Faraonu deja ar spārniem (sens ēģiptiešu stils)

 

 

 

 

 

Jūrmala, Kļavu iela 29/31, sākumskola “Taurenītis”, aerobikas zāle.

 

 

 

 

 

 

Par meistarklasēm:

 

 

Klasiskā austrumu horeogrāfija (baladi)

 

Nasser neapstrīdami ir klasiskās austrumu deju kultūras nēsātājs, īpaši ēģiptiešu stila, kas saturā atšķiras ar delikātu manieri, kombināciju daudzveidību un izsmalcinātību.

 

Ļoti skaista un baudāma, efektīga horeogrāfija. Maiga, melodiska, bet emociju piesātināta mūzika. Klasiska un eleganta deja, neskatoties uz autora oriģinalitāti un drošajiem risinājumiem.

 

 

 

 

 

Šaabi ar saidi dejas elementiem

 

Drošs un kreatīvs autora risinājums – šaabi un saidi mix.

 

Kā vienmēr šīs dejas ietver sevī enerģisku horeogrāfiju. Dinamiska un oriģināla deja, kas piesātināta ar interesantiem autora dejas elementiem. Lieliska skatuviska deja, kas attīsta ritma izjūtu, palīdz atklāt savu sievišķību un seksualitāti. Vēlams, lai līdzi būtu spieķis.

 

 

 

 

 

Faraonu deja ar spārniem (sens ēģiptiešu stils)

 

 

 

Faraonu deja pie populāras mūzikas. Nav sarežģīta, ļoti skaista un efektīga horeogrāfija. Laba izvēle priekš tiem, kam patīk veidot šovus ar aksesuāriem un rekvizītiem. Nasser, būdams īstens ēģiptietis kā neviens cits jūt un prot nodot skatītājam senās Ēģiptes garu, faraonu mantojumu. Lieliska izvēle iesācējiem, un ļoti laba profesionālā deju bagāža pieredzējušām dejotājām. Deja piesātināta ar daudzveidīgām kustībām un kombinācijām. Lieliski der grupas dejai. Vēlams, lai līdzi ir spārni.

 

 

 

Par pasniedzēju:

 

Speciālais festivāla viesis - Nasser!

 

Profesionāls dejotājs no Ēģiptes, ar lielu darba pieredzi tautas deju kolektīvos, no kuriem pazīstamākais ir Reda Troupe for Folk art.

 

Nasser dejo jau kopš 7 gadu vecuma. Taču īpašu vietu viņa dzīvē ieņem tieši austrumu dejas. Nasser ir lielisks klasiskās ēģiptiešu vēderdejas pasniedzējs. Kaut pats nereti uzstājas ar spilgtiem dažādu stilu šoviem. Viņš ir mācījies un pasniedzis Kairas kultūras centrā. Dažādu konkursu un festivālu uzvarētājs un laureāts. Slavenās Mrs. Nagwa Fouad māceklis. Populārs un daudzpusīgs dejotājs, emocionāls un dāsns pasniedzējs.

 

 

Sīkāka informācija:

 

info@karinedance.lv

www.karinedance.lv

Тел.: (371) 26462776

 

info@caravan.lv

www.caravan.lv

Тел.: (371) 26462776Atpakaļ uz sarakstu

Iepatikās:Facebook Twitter