LV | RU
Facebook Twitter
Jaunumi | Stundu saraksts | Galerija
 
Par Studiju | Kontakti | Video

"KARAVĀNA" VI STARPTAUTISKAIS AUSTRUMU DEJU FESTIVĀLS LATVIJĀ! 4.-5. julijā
Eksotisko deju teātris "Karinedance" jau sesto gadu organizē vienu no visspilgtākajiem svētkiem Latvijā - Starptautiskais austrumu deju festivāls "Karavāna".
Festivāla organizātori - Eksotisko deju teātris "Karinedance" ir pazīstams ne tikai Latvijā, uzstājoties labākajās Latvijas skatēs (Dailes teātrī, Latvijas Nacionālajā operā, Dzintara koncertzālē, Lielā un mazā ģildē un citur), bet ari tālu aiz tās robežām, dodoties viesizrādē pa Eiropu.
Starptautiskais eksotisko deju festivāls "Karavāna" - tas ir sava veida atskaites punkts eksotisko deju studiju darbībai Latvijā. Festivāls ne tikai apvieno labākos deju kolektīvus lielajā atskaites koncertā, bet arī ir lieliska iespēja iepazīties ar austrumu deju pasaules zvaigžņu profesionālo pieredzi un spējām, kā arī ar jaunākām tendencēm šajā sfērā.
Kā jau vienmēr, festivāla viesus gaida piesātināta programma - koncerti, šovi, konkursi, ārzemju un latvijas zvaigžņu meistarklases, austrumu tirgus.
Šogad "Karavāna" norisināsies Jomas ielas svētku ietvaros. 5.jūlijā 2009. gadā, Jūrmalā tradicionāli tiks svinēti pilsētas svētki. Šogad, svinot 50 gadu Jūrmalas jubileju, būs apdziedāts zemeņu ziedēšanas laiks. Svētku laikā notiks dažādi pasākumi, kas iepricinās visu vecumu skatītājus.

05.07.2009 10:00-16:00 Deju maratons (Jomas iela 47/49, Jūrmala, atvērtā skatuve pretī Jūrmala SPA Hotel. Ieeja brīva!)
VI Starptautiskais austrumu deju festivāls atvērs nu jau tradicionālo deju maratonu Jomas ielā, pašā Jūrmalas centrā. Tasi r lielisks koncerts, konkursi un atrakcijas zem klājām debesīm. Jūs sagaida piesātināta deju programma Baltijas amatieru kolektīvu izpildījumā, kā arī bērnu deju studijas.
05.07.2009 19:00-22:00 Profesionālu šovs (Turaides iela 1, Jūrmala, Koncertu zāle "Dzintari". Ieeja brīva!)
Jau sesto gadu pēc kārtas kā festivāla kulminācija skaitās koncerts, zem klājām debesīm, Jūrmalā, Jomas ielā, kurā piedalīsies ne tikai ārzemju viesi, bet arī labākās Baltijas austrumu deju studijas un solo dejotājas! Jūs sagaida krāsaina šova programma, visspilgtākās deju studijas Baltijā!

05.07.2009 10:00-22:00 Austrumu tirgus (Jomas iela 47/49, Turaides iela 1, Jūrmala)
Aicinām visus izbaudīt austrumu tirgus atmosfēru un iegādāties kādu austrumu suvenīru piemiņai!
04.05.2009 10:00-20:00 Meistarklases (Adrese: Jūrmala, Kļavu iela 29/31, sākumskola „Taurenītis”, aerobikas zāle. Nodarbības maksa 14-18ls!)
Šogad atkal notiks mūsu jau iemīlētās Sofijas Sarkisjan (Maskava), kā arī vadošo Karinedance teātra pasniedzēju Alīnas Surikovas un Iriu Valantes meistarklases. Šī ir lieliska iespēja iemācīties jaunās dejas un apgūt jaunu tehniku! Ikviens var izmēģināt savas spējas!

Speciālais festivāla viesis:

Sofija Sarkisjana (Maskava) – slavena dejotāja un Raks El Sharky pasniedzēja. Starptautiskā festivāla Beirutā 2006 uzvarētāja.
Viena no visspožākajām un talantīgākajām austrumu pasaules zvaigznēm.

Sīkāka informācija: www.karinedance.lv
Biļešu pasūtīšana pa tel. +371 26462776, info@karinedance.lv, skype: karine_artAtpakaļ uz sarakstu

Iepatikās:Facebook Twitter