LV | RU
Facebook Twitter
Jaunumi | Stundu saraksts | Galerija
 
Par Studiju | Kontakti | Video

Aicinām uz nodarbībām jaunās grupās!


Vēderdejas. Noslēpumainā un jutekliskā austrumu deju pasaule ir neizsakāmi daudzveidīga un skaista. Vilinošas gurnu kustības, patīkami glāstošs zīds apkārt ķermenim, monētu skanēšana, valdzinošs skats, rotaslietas – auskari, kaklarotas, rokassprādzes. Par to sapņo jebkura īsta sieviete!
Šodien belly dance pievelk daudz sievietes. Eksotiska, skaista, aizraujošā un erotiskā deja palīdz uzturēt fiziskās formas un dvēseles līdzsvaru, attīsta labu stāju, nostiprina un tonizē vēdera muskuļus.
Tā pulsācija, kura ir dejas pamatā, palīdzēs noņemt saspringumu un nogurumu, uzlabos vielmaiņu. Pateicoties atbrīvotībai, augums iegūst lokanību un satriecošu plastiku.
Vēderdejas pozitīvi ietekmē sievietes iekšējo orgānu darbību, kā arī atjauno lokanību un skaistas ķermeņa līnijas.
Deja ļauj atklāt katras sievietes graciozitāti neatkarīgi no auguma, svara un sagatavotības līmeņa.
Nodarbības vada Margarita Kamjaka - vairākkārtēja starptautisko deju konkursu uzvarētāja, izcila dejotāja, horeogrāfs un pedagogs.TaeBo - unikāla fitnesa programma, kas sevī apvieno austrumu cīņu un aerobikas elementus. Nodarbojoties ar šo sporta veidu, Tu sevi uzturi lieliskā formā, attīsti kustību koordināciju un lokanību, kā arī uzlabo savu reakciju un izturību. Ļauj atbrīvoties no liekā svara – viena nodarbība atbrīvo aptuveni no 600 – 800 kalorijām un pāris centimetriem viduklī.
TAE BO nodarbība ir efektīva cīņa ar stresu. Apgūstiet jaunas un vērtīgas prasmes – nodarbība pēc speciāli izstrādātas programmas palīdzēs Tev ne tikai uzturēt labu veselību, bet arī dos vērtīgas pašaizsardzības prasmes.
 Nodarbības vada Oksana Černikova – vairākkārtēja čempione kikboksingā, džiu džitsu.Nodarbības:
Nodarbības ilgums ir 60 min.

Nodarbības notiek Rīgā:
- Lauvas ielā 2, 1.stāvs – deju zāle 

Nodarbības sākas:
 

TaeBo - 09.09.2013.
Vēderdejas - 10.09.2013.

Ja Jums ir kādi jautājumi, mēs ar prieku uz tiem atbildēsim!
+371 2 999 32 52
zafirashow@inbox.lv
Atpakaļ uz sarakstu

Iepatikās:Facebook Twitter